fbpx

Aktualności

MV Agusta F3 XX Limited Edition


12.12.2019 r.

Wszystko, co możemy zrobić to usiąść i cieszyć się naturalnym niczym nie skrępowanym pięknem tego motocykla, który jako jeden z niewielu uciekł spod noża dyrektora finansowego. Czy to nie jest absolutnie cudowne?

MV Agusta F3 800 XX Reparto Corse został stworzony jako motocykl do użytkowania na torze wyścigowym, więc nie będzie można się nim pochwalić na ulicy. Specyfikacja jest dosyć obszerna, ale w skrócie mamy motocykl osiągający moc 160 KM przy 13 000 obr/min i ważący zaledwie 145 kg masy (bez paliwa). W silniku znajdują się zawory tytanowe, jednostka sterująca MecTronik i całkowicie konfigurowalny pakiet oprogramowania. Motocykl wręcz ocieka karbonem. Zamiast standardowego wyświetlacza LCD zastosowano AiM MXS1.2 TFT, a SC-Project dołożył pełny układ wydechowy 3-1. Hamulce to oczywiście Brembo.

Motocykl ma już zainstalowane i podłączone potencjometry, dzięki czemu można analizować czasy okrążeń, pracę zawieszenia, przepustnicy, ciśnienia hamowania i tak dalej i tak dalej. Jeśli kochasz motocykle i lubisz jazdę na torze  jest idealnym motocyklem dla Ciebie.

 

SALON I SERWIS

 • WARSZAWA

  MV Agusta Warszawa (Motors)
  ul. Elektronowa 2
  03-219 Warszawa
  tel. 22 716 66 66
  mvagusta@motors.bike