fbpx

Aktualności

MV AGUSTA i AKRAPOVIČ razem!


04.8.2020 r.

MV Agusta ogłasza nowe partnerstwo przemysłowe ze słoweńskim producentem układów wydechowych Akrapovič. Osiągnięto porozumienie na dostawę układów wydechowych, zaprojektowanych i produkowanych wyłącznie dla określonych modeli motocykli MV Agusta.

Firma Akrapovič jest znana z doskonałych układów wydechowych. Od wielu lat Akrapovič współpracuje z zespołami w MotoGP, World-SBK i MXGP. Najnowocześniejsza technologia wywodząca się z torów wyścigowych trafia do modeli produkcyjnych, a najwyższej jakości podzespoły gwarantują niezrównaną wydajność i jakość.
„Dźwięk jest ważnym aspektem dla MV Agusta. To kluczowy element naszego stylu, do którego przywiązujemy dużą wagę. Nasze modele, zarówno 3 jak i 4 cylindrowe mają dość wyjątkowe osobowości i zawsze pracowaliśmy nad dopasowaniem odpowiedniego dźwięku i wyglądu układów wydechowych ”- powiedział Timur Sardarov, dyrektor generalny MV Agusta Motor S.p.A.„ ale to partnerstwo wykracza daleko poza wygląd i dźwięk, tak naprawdę chodzi o najnowocześniejszą technologię, wydajność i bezkompromisową jakość. MV Agusta i Akrapovič mają bardzo podobne podejście do biznesu. Z zadowoleniem przyjmuję to partnerstwo jako naturalny sojusz między liderami w swojej dziedzinie”.

„Akrapovič jest niezwykle podekscytowany najnowszym rozdziałem w historii motocykli” – powiedział Uroš Rosa, CEO Akrapovič d.d. „Nawiązujemy partnerstwo z jedną z najbardziej znanych marek w branży i jedną z marek, które mają podobny etos i DNA do naszego. To kolejny duży krok dla naszej firmy. Hrabia Domenico Agusta i Igor Akrapovič wywodzili się z wyścigów i stworzyli zwycięskie światowe marki dzięki ich pasji. Akrapovič stworzy innowacyjne produkty dla najnowszych modeli MV Agusta, które pojawią się wkrótce”.

Dzięki zaawansowanym technologicznie, sprawdzonym w wyścigach materiałom, takim jak tytan i włókno węglowe powstaną systemy, które doskonale wpiszą się w „motocyklową sztukę”, z której szczyci się MV Agusta. Efekty tego partnerstwa będą stanowić nowe doświadczenie dla wszystkich.

SALON I SERWIS

 • WARSZAWA

  MV Agusta Warszawa (Motors)
  ul. Elektronowa 2
  03-219 Warszawa
  tel. 22 716 66 66
  mvagusta@motors.bike